#mamczasdlasiebie Dbamy o siebie Styl życia

Walentynki? Jak je spędzić z ukochaną osobą… lub ze sobą?

Walentynki. Czy jest sposób na to, by 14 lutego nie stać w kilometrowej kolejce do kina i nie denerwować się brakiem stolika w restauracji?

Bez względu na to czy wyznajecie teorię, że miłość należy okazywać każdego dnia, czy też 14 lutego okazujecie ją wyjątkowo mocno, mam dla Was kilka propozycji na ten – umówmy się, że wyjątkowy dzień.

Jak spędzić Walentynki?

Może wagary?

W tym roku Walentynki przypadają w piątek – co powiesz na to, by z ukochaną osobą wziąć dzień urlopu i celebrować okazywanie miłości cały dzień? Jeżeli macie dzieci, to szybciutko raniutko do przedszkola/ szkoły ? A potem bądźcie tylko dla siebie – wspólne powolne śniadanie, kino w południe, obiad tylko we dwoje. Fajnie brzmi? Pewnie, ze fajnie! Kiedy ostatnio pozwoliliście sobie na taki dzień? Ciągle gdzieś we dwoje biegniecie – albo on, albo Ty. Zwolnijcie, skupcie się na sobie i pomyślcie o szczęściu jakie macie obok.

Randka w domu?

Jestem wielką fajną randek w domu. Nie muszę zawracać głowy dziadkom i prosić o opiekę nad dziećmi. Nie muszę rezerwować stolika w restauracji z wyprzedzeniem decydując o tym na jaki rodzaj kuchni będziemy mieli ochotę. Dzień rozgrywam w ten sposób, że zamawiamy jedzenie, dbamy o oprawę (Mężu kwiaty!!! ? ), potem kładziemy dzieci wcześniej spać i świętujemy. Delektujemy się winem, pysznym jedzeniem, oglądamy film i cieszymy się sobą. Nie ruszamy wtedy telefonów, nie rozpraszamy się innymi bzdurami, tylko jesteśmy dla siebie… o budowie nie rozmawiamy, bo to może oznaczać koniec randki ?

A może SPA we dwoje?

Byliście kiedyś we dwoje w SPA? To super doznanie widzieć ukochaną osobę w chwili błogiego relaksu i odprężenia. Dla Poznanianek mam coś super! SPA SPOT przygotowało wyjątkową walentynkową ofertę, idealną do podarowania ukochanej osobie, albo do pobytu w SPA we dwoje. Co powiecie na kurs masażu dla dwojga? Albo masaż we dwoje? Świece, muzyka, klimat, który potrafi stworzyć tylko SPA SPOT – serio można się rozpłynąć. Możecie się też czegoś bardzo przyjemnego nauczyć i praktykować w domu. I mogę Wam obiecać, że odprężenie będziecie czuć jeszcze długo! My w tym roku wybieramy się na masaż dla dwojga – opowiem Wam o tym!

I tu mam niespodziankę! Na hasło „Mum” Life” otrzymacie miłą niespodziankę w postaci rabatu na wszystkie usługi w SPA SPOT – sprawdźcie! ?

Zróbcie razem coś, o czym zawsze marzyliście!

Macie takie rzeczy, o których ciągle myślicie, których chcecie się nauczyć ale ciągle czasu brak? Ja np. mam tak z winem – chciałabym je poznać tak od podstaw – wiecie, szczepy, zasady, co do czego itd. Chciałabym wiedzieć jeszcze więcej, pewnie czuć się w temacie. Winem zaraziłam też mojego męża – potrafimy wybierać butelki, kręcić tym kieliszkiem, wąchać… ? Może więc kurs wiedzy o winie? Albo kurs gotowania? Np. kochacie tajskie jedzenie – nauczcie się je przyrządzać. Może kurs tańca? Niech te Walentynki będą początkiem czegoś wyjątkowego dla Waszej dwójki.

A może jednak prezent?

Tu skorzystałam z mojej świątecznej bazy prezentów, ale myślę że to na tyle sprawdzona lista, że coś wybierzecie ?

No i kwiaty… umówmy się! Nie ma Walentynek bez kwiatów i koniec! ?

walentynkowe serce

I jak? Który pomysł na Walentynki wykorzystacie?

Bez względu na wybór, życzę Wam miłości – do siebie, do świata, do ukochanej osoby. Zarówno 14 lutego, jak i przez cały rok ?

…. a na „365 dni” i tak pójdę, ale z przyjaciółką tydzień później ?

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz


4 + = 12