O mnie

Cześć!

Cześć! Jestem Magda. Mam 35 lat i mieszkam pod Poznaniem.

Stworzyłam to miejsce, byś odważyła się wreszcie powiedzieć #mamczasdlasiebie.

Uwierz – nauczę Cię w praktyce jak organizować czas 🙂 Jestem mamą, żoną, prowadzę firmę, dom, mam psa, ale razem uda nam się zorganizować to wszystko tak, by znaleźć przestrzeń dla siebie. Dlatego zapraszam Cię do świata Mum’s Life! Będziemy się śmiać, gotować, plotkować, odpoczywać, rozmawiać o dzieciach, o wnętrzach, o urodzie, o winie, trochę o mężach. Rozgość się!

Skąd Mum’s Life?

Bo przeraziła mnie wizja macierzyństwa, kiedy byłam w pierwszej ciąży. Komentarze otoczenia: „nooo to teraz się zacznie” i wizerunek cukierkowych mam z mediów totalnie mnie nie przekonywały. Chciałam znaleźć równowagę i prawdę w tym wszystkim… I znalazłam! Teraz jestem mamą i cieszę się tą rolą do szaleństwa! Mum’s Life to nauka o tym, jak znaleźć czas dla siebie, dbać o siebie, organizować i ułatwiać sobie życie, aby czerpać z tego wszystkiego radość. To nauka o tym, że trzeba mówić #mamczasdlasiebie!

Znając to uczucie chciałam podzielić się z innymi mamami swoimi przemyśleniami – jak znajduję choć chwilę dla siebie mając tyle obowiązków, które obawy dotyczące ciąży i macierzyństwa są bezzasadne, jak dobrze wychować swoje dzieci – dbając o ich rozwój, zdrowie i czas wolny? To tylko niektóre nurtujące mnie pytania. Chciałam, aby inne mamy, także te przyszłe znalazły miejsce, w którym znajdą na nie odpowiedzi i przekonają się na bazie czyiś doświadczeń, a nie naukowych teorii o tym jak wygląda codzienność mam i jak znaleźć czas dla siebie.

Więcej o mnie?

  • jestem autorką kampanii #mamczasdlasiebie
  • jestem organizatorem spotkań dla Czytelniczek w stylu #mamczasdlasiebie
  • jestem właścicielką sklepu #mumslifeshop
  • jestem autorką #mumslifeplanner
  • jestem współautorką książki „Mamy dla Mamy!”
  • jestem twórcą warsztatów dla przyszłych i młodych rodziców „Mama, Tata wymiata!”

Zapraszam Cię do mojego świata 🙂

Mum’s Life – coś więcej niż blog

Mum’s Life to nie tylko regularnie upubliczniane teksty, w których opowiadam o swojej codzienności, mówię o trudach macierzyństwa czy prezentuję ciekawe pomysły – czy to na prezenty dla naszej rodziny, czy też w gestii urządzenia domu. To przede wszystkim styl życia, który koncentruje się na odpowiednim zbilansowaniu i organizacji zajęć w codziennym planie dnia, tak by znaleźć choć chwilę relaksu i rozluźnienia.

Chcę, aby każda z Was mogła tak zaplanować swój dzień by móc powiedzieć mam czas dla siebie. W tym celu nie tylko doskonale się szukając nowych, lepszych metod animacji czasu czy pomysłów na pielęgnacje ciała lub smaczne posiłki, ale także wymieniam się doświadczeniami z innymi mamami, odwiedzamy programy, w których opowiadam o swoich doświadczeniach czy rozmawiam z autorytetami w tej dziedzinie. Chcę dawać Wam sprawdzone pomysły oparte o osobiste doświadczenia, poparte własnymi odczuciami tak byście mogły an żywym przykładzie ocenić czy takie idee sprawdzą się u Was.

W tym celu uruchomiłam także specjalny sklep MUMSLIFESHOP, w którym możesz zaopatrzyć się w cudowne i aromatyczne kosmetyki, wspaniałe kawy i herbaty relaksujące czy też śliczne filiżanki z naszym motywem przewodnim #mamczasdlasiebie. Dodatkowo zachęcam Cię także do zapoznania się z naszym koronnym produktem – wieloletni planner #mamczasdlasiebie pozwoli Ci efektywnie organizować i zaplanować rozkład dnia, tak by wykonać wszystkie codzienne obowiązki znajdując przy tym parę chwil dla siebie.

Co znajdziesz w świecie Mums’Life?

Wiele interesujących artykułów poruszających szerokie spektrum zainteresowań ciekawskich rodziców. Opowiadam między innymi o wyjątkowym okresie ciąży – piszę o poznańskich porodówkach, o przygotowaniu starszego rodzeństwa na pojawienie się nowej istotki w naszym domu, o planowaniu ciąży czy samym porodzie. Relacjonuje także nasze codzienne życie – od sposobu spędzania czasu, relację z ostatnich wakacji czy pomysłach na urządzenie mieszkania po wrażenia z używania cudów techniki podczas sprzątaniu domu czy o tym jak zadbać o bezpieczeństwo.

Mum’s Life to także kulisy mojej pracy – jak tworzę teksty, jak wyglądają spotkania z kochanymi czytelniczkami czy jak odnajduję się w świecie wirtualnym.