O tym jak powiedzieć: mam czas dla siebie!

Cześć!

Cześć! Jestem Magda. Mam 35 lat i mieszkam pod Poznaniem.

Stworzyłam to miejsce, byś odważyła się wreszcie powiedzieć #mamczasdlasiebie.

Uwierz – nauczę Cię w praktyce jak organizować czas ? Jestem mamą, żoną, prowadzę firmę, dom, mam psa, ale razem uda nam się zorganizować to wszystko tak, by znaleźć przestrzeń dla siebie. Dlatego zapraszam Cię do świata Mum’s Life! Będziemy się śmiać, gotować, plotkować, odpoczywać, rozmawiać o dzieciach, o wnętrzach, o urodzie, o winie, trochę o mężach. Rozgość się!

Skąd Mum’s Life?

Bo przeraziła mnie wizja macierzyństwa, kiedy byłam w pierwszej ciąży. Komentarze otoczenia: „nooo to teraz się zacznie” i wizerunek cukierkowych mam z mediów totalnie mnie nie przekonywały. Chciałam znaleźć równowagę i prawdę w tym wszystkim… I znalazłam! Teraz jestem podwójną mamą i cieszę się tą rolą do szaleństwa! Mum’s Life to nauka o tym, jak znaleźć czas dla siebie, dbać o siebie, organizować i ułatwiać sobie życie, aby czerpać z tego wszystkiego radość. To nauka o tym, że trzeba mówić #mamczasdlasiebie!

Znając to uczucie chciałam podzielić się z innymi mamami swoimi przemyśleniami – jak znajduję choć chwilę dla siebie mając tyle obowiązków, które obawy dotyczące ciąży i macierzyństwa są bezzasadne, jak dobrze wychować swoje dzieci – dbając o ich rozwój, zdrowie i czas wolny? To tylko niektóre nurtujące mnie pytania. Chciałam, aby inne mamy, także te przyszłe znalazły miejsce, w którym znajdą na nie odpowiedzi.

Więcej o mnie?

  • jestem autorką kampanii #mamczasdlasiebie
  • jestem organizatorem spotkań dla Czytelniczek w stylu #mamczasdlasiebie
  • jestem właścicielką sklepu Mum’s Life SHOP
  • jestem autorką #mumslifeplanner
  • jestem współautorką książki „Mamy dla Mamy!”
  • jestem twórcą warsztatów dla przyszłych i młodych rodziców „Mama, Tata wymiata!”

Mum’s Life – coś więcej niż blog

Mum’s Life to nie tylko teksty, w których opowiadam o swojej codzienności, mówię o trudach macierzyństwa czy prezentuję ciekawe pomysły – np. na prezenty dla naszej rodziny, organizację domu, czy patenty na domowe obowiązki. To przede wszystkim styl życia, który koncentruje się na odpowiednim zbilansowaniu i organizacji zajęć w codziennym planie dnia, tak by znaleźć choć chwilę relaksu i rozluźnienia.

Chcę, aby każda z Was mogła tak zaplanować swój dzień, by w efekcie powiedzieć #mamczasdlasiebie. W tym celu nie tylko doskonale się szukając nowych, lepszych metod organizacji czasu czy pomysłów na pielęgnację ciała lub smaczne posiłki, ale także wymieniam się doświadczeniami z innymi mamami, odwiedzamy programy, w których opowiadam o swoich doświadczeniach, czy rozmawiam z autorytetami w tej dziedzinie. Chcę dawać Wam sprawdzone pomysły oparte o osobiste doświadczenia, poparte własnymi odczuciami, tak byście mogły z tego czerpać.

W tym celu uruchomiłam także specjalny sklep Mum’s Life SHOP, w którym możesz kupić cudowne i aromatyczne kosmetyki, wspaniałą kawę, herbatę czy też filiżanki z naszym motywem przewodnim #mamczasdlasiebie. Dodatkowo zachęcam Cię także do zapoznania się z naszym koronnym produktem – wieloletni planner #mamczasdlasiebie pozwoli Ci efektywnie organizować i zaplanować rozkład dnia, tak by wykonać wszystkie codzienne obowiązki, znajdując przy tym parę chwil dla siebie.

Co znajdziesz w świecie Mums’Life?

Wiele interesujących artykułów poruszających szerokie spektrum zainteresowań ciekawskich rodziców. Opowiadam między innymi o wyjątkowym okresie ciąży – piszę o poznańskich porodówkach, o przygotowaniu starszego rodzeństwa na pojawienie się nowej istoty w naszym domu, o planowaniu ciąży czy samym porodzie. Relacjonuje także nasze codzienne życie – sposoby spędzania czasu, relacje z wakacji, pomysły na urządzenie domu, patenty na sprzątanie domu.

Mum’s Life to także kulisy mojej pracy – jak tworzę teksty, jak wyglądają spotkania z kochanymi czytelniczkami czy jak odnajduję się w świecie wirtualnym.

Cieszę się, że tu jesteś! Rozgość się 🙂

Magda