Spotkanie kobiet w stylu #mamczasdlasiebie stało się już cyklem! Liczyłam ostatnio i widziałyśmy się piąty raz…

Co ciekawe – zaczęło się od kilku osób, a przychodzi Was coraz więcej i więcej. To jest dowód na to, że kobiety jak chcą to potrafią – również znaleźć czas dla siebie 🙂

Podczas spotkania przypominałam Wam o tym, żeby tego czasu szukać, żeby go planować. Przypominałam również, że czas dla siebie, dbanie o siebie to też dbanie o zdrowie, a w miesiącu tak wyjątkowym jak październik – profilaktyka raka piersi. Opowiadałam swoją historię – zachęcam raz jeszcze, byście ją poznały i badały się!

Spotkanie nie odbyłoby się, gdyby nie….

 • Restauracja Podanie – miejsce, które gości nas już trzeci raz karmiąc przy tym pysznie. Miejsce wyjątkowe, bo to restauracja na poznańskim stadionie Lecha – tego wieczoru zamieniłyśmy je w bardzo kobiece miejsce. Bardzo dziękujemy!
 • Kinga Zając – nasza ukochana dziewczyna z aparatem! To ona dba o piękne kadry, dobre światło, układające się sukienki i korzystne ustawienie 🙂 Gdyby nie Kinga, nie byłoby tej fotorelacji! Kinga wykonuje też piękne sesje rodzinne i kobiece – zajrzyjcie do niej.
 • Chabur – czyli Ania i piękny świat bielizny. Ania jest kobietą wyjątkową i bardzo jestem wdzięczna za to, że nasze drogi kiedyś się skrzyżowały. Ania i Chabur wspierają moją działalność od samego początku, a dla Was przygotowują niespodzianki na każde wydarzenie pod szyldem “mam czas dla siebie”! Natomiast tym razem, wreszcie udało się nam posłuchać Ani na żywo – opowiadała o profilaktyce raka piersi, o badaniu piersi oraz o tym jak prawidłowo dobierać bieliznę. Pamiętajcie, że salon Chabur mamy wreszcie w Poznaniu!
 • Panjo – nasze kolejne prelegentki i biznes, który powstał z przyjaźni, pasji i ciekawości. Ciekawości tego, co wkładane jest do kosmetycznych buteleczek i słoiczków. Dziewczyny z Panjo opowiedziały nam o składach, o tym co dobre i o tym jak same możemy budować swoją świadomość tego, co nakładamy na ciało i włosy.

A także Partnerzy,

którzy przygotowali dla Was niezwykłe prezenty na powitanie:

 • Mohani – włożyło do paczek kosmetyki
 • LAQ – również przygotowało dla Was kosmetyki
 • Candela – zadbała o to, by jesienne wieczory pięknie pachniały dając Wam w prezencie woski sojowe o zapachu perfum
spotkanie kobiet

oraz wyjątkowe nagrody na loterię:

 • Nadmorska Przystań – wysłała jedną z Was z rodziną… lub sąsiadkami na weekend nad morze!
 • Basia Józefiak – sprezentowała ebooki i konsultację
 • Agnieszka Wawrzyniak – czyli moja poznańska mistrzyni kresek przygotowała dla Was vouchery
 • WallMe – przekazało piękny obraz na szkle
 • UKVIAT – sprezentowało jednej z Was serum
 • Mohani pojawiło się i tutaj przekazując dla Was zestawy kosmetyków

A kiedy następne spotkanie kobiet w stylu #mamczasdlasiebie?

Takie pytanie usłyszałam w połowie poprzedniego, więc to chyba dowód na to, że chcecie się spotykać 🙂 Otóż kolejne spotkanie kobiet planuję na początek roku 2023. Myślałam o grudniu, ale wiem jak kosztowny będzie dla nas wszystkich ten miesiąc – odciążmy trochę domowy budżet i spotkajmy się kilka tygodni później.

Jeżeli masz ochotę zostać Partnerem kolejnych wydarzeń to zapraszam!

Napisz na kontakt@mumslife.pl i twórz razem z nami spotkania w stylu #mamczasdlasiebie 


Przeczytałaś? To zostań ze mną na dłużej!

Wpadnij na mojego Instagram’a

Odwiedź Facebook’a

Możesz też zrobić zakupy w moim sklepie i powiedzieć #mamczasdlasiebie!

Mum's Life