Sensor temperatury Warmie – co to takiego? Otóż, czy znacie takie noce, kiedy dziecko ma wysoką gorączkę, ustawiacie sobie budzik co jakiś czas, żeby ją mierzyć i reagować…

Trochę się pewnie przy tym stresujecie, bo gorączka “skacze”, boicie się że przeoczycie moment w którym najlepiej podać leki przeciwgorączkowe. Biegacie z termometrem do pokoju malucha, sprawdzacie. Ja doskonale pamiętam takie noce!

Ale teraz sensor temperatury Warmie nas w tym wyręczy! Nie wyłączy naszej czujności, nie sprawi, że gorączka zniknie, ale pomoże odzyskać spokój.

Czym jest Warmie?

To wyrób medyczny. To system zdalnego i ciągłego monitorowania temperatury ciała.

W skład Warmie wchodzi:

 • Sensor
  • Dwie opaski w różnym rozmiarze
  • Aplikacja Warmie24

Jak działa sensor temperatury Warmie?

 1. Pobieramy bezpłatną aplikację WARMIE24 dostępną zarówno dla systemów iOS jak i Android
 2. Łączymy aplikację z sensorem – to bardzo proste, wystarczy jeden przycisk i gotowe. Należy też włączyć powiadomienia i ustawić zakres temperatury – tzn. poziom powyżej którego sensor będzie nas informował.
 3. Opaskę z sensorem zakładamy na ramię dziecka – ważne, by było to założone poprawnie. Tzn. sensor musi znajdować się pod pachą. Do wyboru mamy dwie opaski w różnych rozmiarach – czyli urządzenie możemy wykorzystywać zarówno w chorobie dziecka jak i dorosłego.
 4. I gotowe! Aplikacja we współpracy z sensorem wysyła powiadomienia na telefon za każdym razem, gdy temperatura przekroczyła stan, który ustawiliśmy jako wysoki lub niski.

Zalety i wady?

Widzę zdecydowanie więcej zalet!

Na plus:

 • urządzenie działa cały czas tzn. w trybie ciągłym – nawet wtedy, kiedy dziecko i my śpimy
 • urządzenie jest właściwie bezobsługowe – kiedy połączymy je z telefonem za pierwszym razem, to potem nic już nie musimy robić. Zakładamy opaskę na rękę dziecka i sensor zaczyna mierzyć temperaturę.
 • sensor temperatury Warmie nie wydaje dźwięków nie ma mrugającego źródła światła jak np. termometry bezdotykowe – nie ma ryzyka, że maluch się obudzi podczas mierzenia temperatury
  • bateria urządzenia może działać w trybie ciągłym nawet do sześciu miesięcy. Natomiast jeżeli się zużyje, to możemy ją samodzielnie wymienić na zwykłą CR2032.
  • to polska produkcja z certyfikatem wyrobu medycznego
  • Warmie zostało stworzone przez zespół ekspertów: lekarzy, inżynierów
  • urządzenie łatwo utrzymać w czystości – wszystko można rozłączyć (opaska, nakładka, sensor) i zdezynfekować.
   • możemy dokupić elementy w przypadku zniszczenia zagubienia – baterię, opaskę, nakładkę

Na minus:

To trochę wada i zaleta jednocześnie: sensor jest malutki, więc nie można go stosować u dzieci poniżej trzeciego roku życia, ale z drugiej strony w mojej opinii to również zaleta, bo jego rozmiar nie przeszkadza podczas snu, a przemyślany kształt nie uwiera, nie wbija się w skórę.

W mojej opinii Warmie jest bardzo przydatnym urządzeniem. Sezon chorobowy niestety trwa i gorączka będzie towarzyszyć infekcjom naszych dzieci. Zapewnijmy sobie trochę więcej spokoju 🙂

I na koniec mam dla Was niespodziankę! Na hasło “mums15” otrzymacie aż 15% rabatu

na sensor temperatury Warmie

KUPISZ TU

Uwaga! WARMIE jest wyrobem medycznym i jest przeznaczone do używania u dzieci powyżej 3 roku życia.

Wpis sponsorowany – powstał na zasadach płatnej współpracy z marką WARMIE.

________________________________________________________________________________________________________

Przeczytałaś? To zostań ze mną na dłużej!

Wpadnij na mojego Instagram’a

Odwiedź Facebook’a

Możesz też zrobić zakupy w moim sklepie i powiedzieć #mamczasdlasiebie!

Mum's Life