Prezent na Dzień Mamy? Jeżeli zastanawiasz się co sprezentować Mamie w tym roku, to mam dla Ciebie propozycję…. i to nie jedną!

prezent dla mamy

Najlepszym prezentem na Dzień Mamy jest czas z nią. Wspólny dzień, dobry obiad, budowanie miłych wspomnień. Natomiast jeżeli w trakcie tego wspólnego czasu dodatkowo chciałabyś jej coś podarować, to mam dla Ciebie kilka propozycji.

Prezent na Dzień Mamy – 5 najlepszych pomysłów.

Perfumy i kosmetyki

Mamy często mają tak, że dzieciom oddałyby wszystko, ale o sobie nie pomyślą w pierwszej kolejności. Odwróćmy więc role i zadbajmy o nie w ten wyjątkowy dzień! Może Twoja Mama mówiła kiedyś o perfumach, o których marzy ale jakoś nigdy ich sobie nie kupiła? Może przydałby się jej dobry krem? Może uwielbia długie kąpiele w pianie i musujące kule oraz olejek będą świetnym dopełnieniem? Może płatki pod oczy, liftingująca maseczka, masło do ciała?

Książka albo czytnik elektroniczny

Jeżeli Twoja Mama lubi czytać to masz dwie opcje – dobra książka z piękną dedykacją albo czytnik i tym sposobem gotowe pomysły na kolejne prezenty w postaci książek w wersji elektronicznej. A może lubi słuchać? To wtedy audiobooki albo płyta ukochanego zespołu czy wykonawcy.

Coś, co wspiera pasję

Haftowanie, malowanie, puzzle? Jeżeli lubi prace manualne to może malowanie po numerach, scrapbooking, zestaw do szydełkowania albo do stworzenia makramy? Po pierwsze taki prezent wypełni czas, a po drugie własnoręcznie wykonany obraz czy makrama będą miłą pamiątką. Możecie też stworzyć z tego plan na wspólny artystyczny wieczór.

Biżuteria na pamiątkę

Kolczyki, bransoletka? Może coś do kompletu z czymś co już ma w swojej szkatułce? Może coś z grawerem, by przywoływać uśmiech i wspomnienia, kiedy tylko na to spojrzy? Może bransoletka z charmsami, by kolekcjonować kolejne ważne momenty w życiu?

Coś dla mamy gadżeciary

Dobra lokówka, zegarek do mierzenia kroków, masażer do stóp, masażer na kark? A może szczoteczka soniczna do twarzy?

Chodź zabaczyć! 😉

prezent na dzień mamy

*artykuł sponsorowany, powstał we współpracy z marką Empik.


Przeczytałaś? To zostań ze mną na dłużej!

Wpadnij na mojego Instagram’a

Odwiedź Facebook’a

Możesz też zrobić zakupy w moim sklepie i powiedzieć #mamczasdlasiebie!

Mum's Life