#mamczasdlasiebie

Sklep Mum’s Life – czyli o tym, jak nauczyć się mówić #mamczasdlasiebie

Dokładnie 1 września 2018 roku popełniłam wstęp do spełnienia swojego wielkiego marzenia – otworzyłam sklep Mum’s Life Shop.

Zawsze marzyłam o własnej marce, o czymś co będę mogła podpisać swoją nazwą, swoim nazwiskiem, z czego będę dumna.  Powstała namiastka własnej marki – MÓJ sklep.

A w nim? Produkty wybierane wiele miesięcy, produkowane dla mnie, testowane przez bliskie mi osoby, noszące na sobie logo mojego bloga.

Skromność? W tym przypadku jej w sobie nie mam – jestem bardzo dumna z tego sklepu! Powstał w mojej głowie, potem w moim excellu, a potem machina ruszyła – projekty, produkcja, moje najlepsze na świecie zaplecze IT, prawnicy, księgowy… Przez wszystko musiałam przejść, wszystkiego musiałam dopilnować. Moje marzenie spełniło się dzięki ogromnej pomocy mojego męża – a to cieszy podwójnie!

No to gdzie ten sklep Mum’s Life?

A TU właśnie

Dla kogo jest #mumslifeshop?

Dla Ciebie, Ciebie i Ciebie Kochana! Dla każdej z nas – bo każda potrzebuje chwili oddechu, spokoju, ciszy i pretekstu, by powiedzieć #mamczasdlasiebie

W #mumslifeshop kupisz prezenty dla siebie – bo przecież zasługujesz na prezent, prawda? Znajdziesz też coś dla mamy, siostry, przyjaciółki, sąsiadki czy każdej innej kobiety, która jest dla Ciebie ważna. Dla każdej kobiety, która się rozpędziła, zatraciła, zapomniała o sobie. Codziennie znajdźmy chociaż 15 minut dla siebie – na ulubioną kawę, na pielęgnację ciała, na to by odpoczęły nasze oczy… Tak bardzo na to zasługujemy!

Ale co tak właściwie tam kupię?

Przekornie mówię, że kupisz tam pretekst, by powiedzieć światu i przede wszystkim sobie #mamczasdlasiebie

A konkretnie? Dwa wyjątkowe zestawy!

#mamczasdlasiebie RANO – to aromatyczna, ziarnista kawa z Nikaragui, palona w sierpniu i spakowana specjalnie dla Ciebie. Gwarantuję, że jest pyszna! Do tego kubek, z moim kampanijnym hasłem #mamczasdlasiebie – by mąż, dzieci, teściowa, szef nie mieli wątpliwości, że TAK! To jest właśnie mój moment. Zawalczmy z mitem zimnej kawy pitej przez matki! ?

#mamczasdlasiebie WIECZÓR – to niezwykłe masło do ciała mokosh. Pachnie obłędnie, nawilża, natłuszcza i sprawia, że skóra jest miękka i miła w dotyku. Do tego opaska na oczy – nałóż ją i odpocznij ?

Co dalej? 

Moja wyobraźnia nie ma granic ? Mam już w głowie nowe produkty, specjalne świąteczne zestawy i inne cuda.

To jak będzie? Odwiedzisz sklep Mum’s Life?