Kobiece zdjęcia – metamorfoza w stylu #mamczasdlasiebie

Kobiece zdjęcia. Co czujesz, gdy patrzysz na piękne zdjęcia kobiet? Takie wiesz… z idealnie dobraną sukienką i ułożonymi włosami? Ze szminką na ustach, różem w odpowiednim miejscu na policzkach i koronką pod ubraniem?

Powiem Ci co ja czuję: otóż zawsze chciałam mieć takie kobiece zdjęcia w swoim prywatnym albumie!

I będę miała, ale najpierw zrobimy je Tobie

Chcemy Cię zaprosić do udziału w pięknej przygodzie. Zadbamy o Twój makijaż, fryzurę, bieliznę, strój i nastawienie. A potem będziesz mogła stanąć przed moim ulubionym obiektywem w Poznaniu – mistrzynią wydobywania emocji z człowieka: Kasią, którą już możecie znać z moich kobiecych spotkań.

Zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnym projekcie „Metamorfoza w stylu #mamczasdlasiebie”

Organizatorki:

Kasia Wrzeszcz – właścicielka SmallStories, fotograf. Kobieta, która sprawi że na widok aparatu zaczniesz się uśmiechać – bo ona sama ciągle się śmieje. Poczujesz luz i będziesz miała ochotę ją uściskać na koniec. Mówię serio!

Basia Józefiak – znawczyni stylu, stylistka, szkoleniowiec, personal shopper. Basia rozpracuje Twoją sylwetkę, typ kolorystyczny i zaproponuje takie stylizacje, w których będziesz czuć się wyjątkowo. Możesz ją znaleźć na Instagram’ie lub na YouTube.

Ania Rubach-Hamela – właścicielka marki i salonów Chabur, mistrzyni brafittingu. Ania patrzy na kobietę i wie, czy ma prawidłowo dobraną bieliznę – wiem, bo sprawdzałam A jeżeli nie ma, to dobierze tę najlepszą, dla każdej z nas.

Kinga Kowalska – makijażystka, trenerka i mistrzyni pędzla Potrafi czarować, bawić się kolorami i wydobywać prawdziwe piękno. Sprawi, że poczujesz się pewnie i wyjątkowo. Kingę znajdziesz m. in. na Instagram’ie.

Magda Gajewska – czyli ja. Autorka bloga Mum’s Life, twórca kampanii #mamczasdlasiebie i mózg tej operacji Zadbam o Twój dobry nastrój, a w kuluarach postaram się przekonać Cię, że czas dla siebie jest czymś normalnym, potrzebnym… i naprawdę możliwym.

Data:

Finał odbędzie się 4 lipca, ale wcześniej poprosimy Cię o to, byś udała się do salonu Chabur. Tam odbędzie się konsultacja podczas której Ania – właścicielka marki dobierze odpowiednią dla Ciebie bielizną, podpowie i doradzi.

Miejsce:

Miejsce będzie piękne, stylowe i pełne wspaniałych kadrów. Ugości nas Kasztanowy Pałac w Swadzimiu. Będziemy korzystać z pałacowych pomieszczeń i przepięknego ogrodu. Poczujesz się przez chwilę jak księżniczka

Partnerzy:

Firma „W rytmie slow” zadba o to, by kadry były przepiękne. Stworzy dekoracje, kwiatowe aranżacje i klimat. Poczujemy wreszcie wiosnę w sercu i w kadrach!

Każda z uczestniczek otrzyma również upominki od marek:

Chcesz zostać Partnerem wydarzenia? Przekazać upominek uczestniczkom, pokazać swój produkt/ usługę? Napisz: kontakt@mumslife.pl

Zgłoszenia:

Prześlij swoje ZDJĘCIE, NUMER TELEFONU i kilka słów o sobie na adres: kontakt@mumslife.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2021.

Wyniki 10 marca 2021 – tutaj

Dobra wiadomość jest taka, że wybierzemy aż 5 osób, które zaprosimy na finał 4 lipca 2021.

Udział w projekcie jest bezpłatny – nie ponosisz żadnych kosztów poza dojazdem w miejsce sesji.

Zdjęcia powstałe podczas sesji zostaną wykorzystane na potrzeby portfolio projektu – czyli np. w tym tekście, czy w zapowiedzi kolejnej edycji. Nie będą wykorzystywane do celów komercyjnych (np. reklamy). Po zakwalifikowaniu się do finału projektu otrzymasz od nas zgodę na ich wykorzystanie z prośbą o podpisanie. I spokojnie – będziesz miała wpływ na przebieg sesji i wybór zdjęć. To ma być przyjemność dla Ciebie

Do zobaczenia!

P. S. Nie obrażajcie się proszę, jeżeli nie odpiszę na Waszego maila dziękując za zgłoszenie…. ilość mnie zaskoczyła Magda