Styl życia

Energetyczne wampiry!

Dzisiaj nie o macierzyństwie – dzisiaj o ludziach… O takich ludziach, których znieść nie mogę!

Macie w swoim otoczeniu takich, którzy wiecznie mają rację – nawet jak jej nie mają? A zdecydowanie częściej tak bywa… Którzy są ekspertami w każdej dziedzinie? Fizyka jądrowa to pikuś, a loty w kosmos? Codzienność!

Tacy, którzy nic w życiu nie zrobili, nie osiągnęli – a dlaczego? Bo im się nie chciało! Ale każdy Twój pomysł jest „słaby” i w ogóle po co, i chyba się nudzisz w życiu.

Tacy, którzy są wiecznie poszkodowani przez życie, którym ciągle ciężko, ale od kilku lat nic w tym życiu nie zmienili!!! A Tobie się zawsze „tak wszystko udaje”…

Tacy którzy nie rozumieją skąd Ty masz tyle WOLNEGO czasu, a sami przeczytali już cały Internet a Fejsbuka recytują.

Tacy którzy ciągle zazdroszczą! „Oooo kupiłaś Skodę? Ja to bym w życiu Skody nie kupiła, no co Ty…” a jeździ tramwajem…

Tacy którzy wszędzie byli, wszystko widzieli…

Tacy, którzy się oczywiście nie mylą! ?

 

Przeczytałeś to wszystko i myślisz sobie: „Ejj przecież to jest o Zosi, Basi, Józi, Kazi, Ildefonsie!”  – Zbieżność imion przypadkowa ?

Szkoda Twojego czasu, energii i zaangażowania. Pomyśl o sobie, rób to co kochasz, uwierz w siebie! To od Ciebie zależy Twoje życie ?

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

1 Komentarz


  • Odpowiedz

    Marecki
    2 marca 2016 at 00:57

    Końcówka to piękny frazes ? Sorry, ale takich ludzi jak Ci opisywani przez Ciebie jest w moim życiu sporo, a najbliżsi to teść i teściowa. No niestety na ich przykładzie powstają chyba te wszystkie wredne, chamskie kawały o teściach. Ludzie którzy nie uznają mojej osoby oraz mojej córki za rodzinę. Ludzie, którzy nakazują nam działanie często wbrew naszej woli. Ludzie chamscy, złośliwi i wredni. Ludzie, którzy obgadują i dopisują do faktów kolejne zmyślone rozdziały. Są jacy są, ale nic nie zmieni faktu, że są rodzicami mojej żony. Niestety, ale w tym wypadku nie mogę pozwolić sobie na myślenie o sobie bo cokolwiek bym zrobił, w oczach teściów będzie źle a jeśli będzie źle, to oni zrobią nam piekło. Duma i honor to szczytne cele, ale rodzinny spokój i tak jest wyżej w hierarchii ?

  • Odpowiedz


    6 + 3 =