Planner na lipiec 2022? Bardzo proszę! Planujcie razem ze mną.

Lipiec to specyficzny miesiąc:

  • nie ma w nim świąt – to aż dziwne, bo mam wrażenie że co miesiąc coś świętujemy 🙂
  • nie ma długich weekendów – to się też wiąże w z tym, że nie ma świąt. Pierwszy długi weekend czeka nas dopiero w sierpniu.
  • nie ma niedziel handlowych – czyli niedziele spędzamy w plenerze!
  • ale za to mamy aż 5 pełnych weekendów!

Co więc wpisać w planner na lipiec 2022?

  • wydatki szkolne – jeżeli masz dzieci szkolne, to zapewne wiesz ile to wszystko kosztuje. Proponuję więc rozłożyć szkolne wydatki na lipiec, sierpień i wrzesień – nasze portfele łatwiej to zniosą. Już teraz możesz kupić zeszyty, owijki, materiały plastyczne, tornister. W kolejnym miesiącu książki, strój na wychowanie fizyczne (czy jak to się teraz nazywa?). We wrześniu dojdzie do tego pewnie Komitet Rodzicielski, ubezpieczenie i inne szkolne opłaty. zaplanuj więc wydatki i unikaj wybierania zeszytów w tłumie w ostatni weekend sierpnia 🙂
  • również jeżeli masz dziecko szkolne, to pamiętaj o złożeniu wniosku o 300+ z Programu Dobry Start
  • wakacje – jeżeli nie masz w tym roku zaplanowanych wakacji, bo jak większość z nas przygniotła Cię inflacja i rata kredytu 😉 to zaplanuj chociaż weekend za miastem, wyjazd nad morze czy tam gdzie lubisz! Zmiana otoczenia potrafi wiele zmienić – kilka dni bez gotowania, bez generowania bałaganu we własnym domu sprawi, że odetchniesz.
  • czas dla siebie! Jest to ważne szczególnie, jeżeli przez całe wakacje masz dzieci w domu – pamiętaj o sobie! Znajdź kilka minut każdego dnia na to, by odetchnąć. Zrób sobie kawę i zadzwoń na plotki do przyjaciółki, wybierzcie się gdzieś we dwie – chociaż na kolację. Idź na spacer, na rower, albo zwyczajnie połóż się na trawie i naciesz się latem.

A planner na lipiec 2022 pobierzesz tu:

Bezpłatny planner od Mum’s Life


Przeczytałaś? To zostań ze mną na dłużej!

Wpadnij na mojego Instagram’a

Odwiedź Facebook’a

Możesz też zrobić zakupy w moim sklepie i powiedzieć #mamczasdlasiebie!