Jak zorganizować Walentynki – drogie Panie, można udostępnić ukochanemu. Drodzy Panowie – dacie radę 🙂

Ja wiem, wiem, że niby Walentynki to “dzień jak każdy”, że to takie “amerykańskie święto” i że “miłość trzeba okazywać cały rok”, ale kto nie lubi jak nasz partner/ nasza partnerka się trochę postara?

Dlatego też, jeżeli lubicie Walentynki, to uznajmy to za walentynkowe inspiracje, a jeżeli jesteście totalnymi przeciwnikami, to wykorzystajcie te pomysły przy innej możliwej okazji, bo przecież miłość okazujecie cały rok, a nie tylko 14 lutego i kwiaty kupujecie co chwilę, a nie tylko 8 marca, prawda? 🙂

pomysł na Walentynki

Jak zorganizować Walentynki w domowym zaciszu – krok po kroku?

Panowie, będę pisać głównie do Was, ale drogie Panie pamiętajcie, że w drugą stronę to też działa – możecie śmiało korzystać!

Ostatnio zadałam moim czytelniczkom pytanie na Instagram’ie: “Jak wyobrażasz sobie idealne Walentynki? Co najbardziej Cię ucieszy?”

…. i wiecie, że tam wcale nie było wyjazdów, brylantów, złota i prezentów? Najczęściej były tam odpowiedzi “wieczór we dwoje”, “żeby zrobił mi niespodziankę”, ” żeby się zajął tylko mną”, “żeby zorganizował kolację w domu”, “cisza, spokój i my”. Ale tak najmocniej zapadła mi w pamięć jedna odpowiedź: “żeby napisał do mnie list, a tym co do mnie czuje, co we mnie lubi itd” – piękny pomysł!

Zatem Panowie – romantyzm i miły wieczór. Tego chcemy! 🙂 A jak to zrobić?

Jak zorganizować Walentynki?

Zaplanuj czas.

Walentynki w tym roku przypadają w poniedziałek – trochę niefortunnie, ale możemy uznać to za całkiem miły poniedziałek, albo celebrować w weekend. Natomiast bez względu kiedy będziemy świętować, to trzeba znaleźć na to czas. Nie między jednym telefonem a drugim, nie w pośpiechu, nie przy okazji. Zaplanuj ten czas tylko dla niej. Połóżcie wspólnie dzieci, albo może dziadkowie zechcą spędzić weekend z wnukami? A może jednak poniedziałkowe walentynkowe śniadanie, kiedy dzieci będą w przedszkolu?

Kup kwiaty.

No niby banał, ja wiem. Ale jednak kobiety kochają kwiaty – a jak któraś nie lubi, to proszę mi tu nie psuć statystyk 🙂 Na pewno coś wymyślisz – jadąc do sklepu, do paczkomatu, na stację benzynową. Wciśniesz gdzieś te 15 minut.

Zamów jedzenie.

…no chyba, że jesteś mistrzem kuchni, to śmiało! Wiesz, przez żołądek do serca itd. Nic mnie tak nie rozkłada na łopatki jak to, gdy mój mąż wpada na myśl “Ej zrobię dla niej kolację, zapalę świecę, naleję wina i włączę jej te włoskie smęty! 🙂 Zatem panowie – my też lubimy jeść, a jeszcze bardziej lubimy jak ktoś o to jedzenie dba za nas.

Przygotuj niespodzianki.

Może właśnie ten list? Może film, który ją zawsze wzrusza? Może nocna przejażdżka w miejsce, które ona lubi?

Mam też dla Ciebie gotowy plan na wieczór: co powiesz na kąpiel i masaż w świetle świec? Możesz kupić poszczególne elementy i stworzyć klimat, a mogę zapakować całość w piękne pudełko, które wręczysz ukochanej:

  • Najpierw nastrój – w tym celu proponuję ŚWIECĘ SOJOWĄ O ZAPACHU CZEKOLADOWEGO CIASTKA, a wiadomo że czekolada jest afrodyzjakiem i poprawia nastrój. Odpręża, dobrze nastraja i rozluźnia.
  • Potem kąpiel – tutaj proponuję szot do kąpieli z odprężającym STALOWYM HIBISKUSEM. Zapach elegancki, stylowy, relaksujący. Panom też się spodoba… bo stworzony jest przez panów 🙂
  • Na koniec masaż – powiem tylko, że naturalny olejek waniliowy jest uznawany za afrodyzjak, podnosi libido i rozpala ogień… Znajdziesz go w WANILIOWYM MAŚLE DO CIAŁA – ale niech Cię ta wanilia nie zmyli. To nie jest taki zapach jak w olejku do ciasta za 99 groszy, Ta wanilia jest elegancka, wyrafinowana, niezbyt słodka. Polubicie się nawet jeżeli nie lubisz wanilii.

Kolację, wino i kwiaty możesz dołożyć przed, albo po – jak wolisz.

A cały zestaw walentynkowy w pięknym pudełku kupisz w moim sklepie. A jeżeli chciałbyś, żeby wysłała piękne pudełko z bilecikiem do Twojej kobiety to daj znać – napiszę najpiękniej jak umiem! 🙂

… ale może jednak napiszesz ten list sam? 🙂

Drogie Panie, dla Was też coś mam – tekst o tym, jak być matką, żoną i …kochanką 🙂