#mamczasdlasiebie Styl życia

Świąteczne stylizacje, czyli jak wyglądać i czuć się dobrze.

Świąteczne stylizacje. Dzieci ubrane, koszula męża wisi gotowa. Ba! Nawet krawat w choinki czeka. A pani domu?

Nie wiem czy Wam też się to zdarza, że przy wielkich wydarzeniach w pierwszej kolejności myślicie o dzieciach? Ja notorycznie szukam najpierw sukienek dla córek, potem pytam męża czy ma odpowiednią koszulę, a kilka dni przed ważną okazją przypominam sobie o własnej szafie….

Otóż moje Panie! #mamczasdlasiebie ma uczyć odrobiny egoizmu – pomyślmy więc wreszcie o sobie! Święta są ku temu wspaniałą okazją… Czas na świąteczne stylizacje dla nas!

…….a w prezencie mam dla Was kod rabatowy -15% na hasło MUM15 na wszystko od Mosquito 🙂

Mam dla Was kilka propozycji świątecznych stylizacji, w których poczujecie się piękne. Gotowe?

Co na Wigilię?

Może czerwień? Bardzo lubię sukienki, bo to taki element garderoby, który ubiera nas całe – nie muszę się zastanawiać co do czego dobrać, czy to pasuje itd. Ubieram sukienkę, buty na obcasie i jestem gotowa. Święta kojarzą mi się głównie z czerwienią – dlatego mam dla Was kilka propozycji czerwonych sukienek od Mosquito. Piękne, eleganckie i bardzo świąteczne – zdjęcia przy choince będą w nich wyjątkowe 🙂

A co po Wigilii?

Świąteczna piżama oczywiście! Lubię te świąteczne wieczory – grzane wino, gry planszowe i mnóstwo śmiechu. oglądamy wtedy stare zdjęcia, wspominamy – jest cudownie. Fajnie wtedy wydostać się z rajstop i założyć coś wygodnego, prawda? 🙂

Co w pierwsze święto?

Nadal jesteśmy eleganckie, bo obiad u teściowej zobowiązuje 🙂 Ale atmosfera jest już nieco inna niż w czasie Wigilii. Ma być odświętnie, ale wygodnie i tak byśmy czuły się ze sobą dobrze. Może klasyka – czyli biała koszula? Może piękna sukienka w złote gwiazdy? Może kopertowa bluzka i spódnica?

A może tak modny w tym sezonie welur? Np. w kolorze głębokiej zieleni? A co powiesz na czerwone kwiaty lub kratkę?

Możliwości mamy tyyyyyyle!

A co na drugie święto?

Świąteczny sweter! Tego dnia jeszcze bardziej luzujemy. Wyjadamy to, co pozostało z Wigilii…. chociaż często na karpia nie możemy już patrzeć 😉 Wygodny, ciepły sweter będzie idealny na odpoczywanie na kanapie albo rodzinne spacery.

Moje świąteczne stylizacje na ten rok to:

…. i oczywiście świąteczna piżama!

Pamiętajcie! -15% na hasło MUM15 na wszystko od Mosquito 🙂

A Ty? Co wybierzesz dla siebie?

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

2 komentarze


 • Odpowiedz

  Paulina
  18 grudnia 2019 at 23:12

  Masz rację tak to jest ze człowiek-matka na końcu, ja mam utrudnione zadanie bo mogę muec tylko rozpinana sukienki do karmienia 😜 bluzka i spodnie to nie zestaw wigilijny który mnie zadowala.


 • Odpowiedz

  In Lila Store
  13 listopada 2020 at 09:13

  Już niebawem kolejne święta 🙂 Nie mogę się doczekać, a z szafy wyciągnę swój ulubiony świąteczny sweterek.

 • Odpowiedz


  2 + 7 =