Z dziećmi

Świąteczne prezenty dla rodzeństwa? Czyli wspólna zabawa!

Prezenty dla rodzeństwa. Rodzice dwójki, trójki, czwórki zapewne wiedzą jak to jest… Przy pierwszym dziecku zalewa nas fala prezentów, zabawek itd. Ale co kupić kolejnemu dziecku, jeżeli w domu mamy już wszystko po pierwszym? Dla mnie to zawsze był dylemat, bo prezenty dla rodzeństwa to niezłe wyzwanie!

Dziewczynki mają oczywiście tylko swoje zabawki, bo poczucie własności jest bardzo ważne, ale mają też sporo zabawek wspólnych, dzielonych na dwie, które w nowym domu wstawimy do bawialni. Gotowi? No to zaczynamy!

PREZENTY DLA RODZEŃSTWA!

KOD RABATOWY jest na końcu 🙂

Domek dla lalek i wszelkie akcesoria. Ja wiem, ze to się może wydawać nieco dziewczyńskie, ale uwierzcie chłopcy również kochają zabawę w dom 🙂 Za każdym razem jak w naszym domu goszczą chłopcy, to ulubioną zabawką jest domek i lalki, a ulubioną zabawą odgrywanie ról. Świetnie się wtedy obserwuje, co tak naprawdę myślą nasze dzieci, jak widzą naszą rodzinę i jak widzą nas… Np. lalki naszych córek ciągle gotują mężowi 🙂 🙂

PIĘKNE, BAJKOWE DOMKI ZNAJDZIESZ TU: https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/lalki-i-akcesoria/domki-dla-lalek,2,51

A AKCESORIA DO DOMKÓW TU: https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/lalki-i-akcesoria/meble-dla-lalek,2,52

Kolejna kategoria to lalki w nieco większym rozmiarze – czyli bobasy i akcesoria. Można je karmić, przebierać, kąpać. Można się do nich przytulać i można z nimi spać. Można je zabierać na spacery w wózku, na pikniki. To jest dopiero zabawa!

MNÓSTWO LALEK I AKCESORIÓW ZNAJDZIECIE TU: https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/lalki-i-akcesoria/bobasy-i-akcesoria,2,47

Które dziecko nie lubi zabawy w lekarza lub weterynarza? U nas kilka razy w tygodniu panie doktor Wiktoria i Kornelia otwierają swoją klinikę dla lalek i pluszaków 🙂 Potrafią się tak bawić godzinami… serio, nie kłamię! 🙂 Badają, leczą, kładą spać, karmią, znowu badają, podają syropki, mierzą ciśnienie, diagnozują „niedobór słodyczy”. A niech tylko zachoruje ktoś z rodziny – przybiegają na pomoc ze swoją walizką. W tym roku musimy kupić kolejną, większą bo i pacjentów więcej i specjalizacje kolejne 😉 Zabawa w lekarza to również super pomysł na przemycanie wiedzy – dzieci doskonale pamiętają, że od słodyczy psują się zęby, że od brudnych rąk powstają choroby i że jak się ma katar i kaszel to się zostaje w domu, a nie zaraża inne dzieci w przedszkolu 😉

PRZEPIĘKNE ZESTAWY DLA MAŁYCH LEKARZY I WETERYNARZY ZNAJDZIECIE TU: https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/odgrywanie-rol/maly-lekarz,2,73

A czy są na sali mali kucharze? Wspólne gotowanie to świetna zabawa. Można też gotować lalkom i pluszakom, można zrobić w pokoju restaurację, można bawić się w obiadek w przedszkolu. Można kroić drewniane warzywa, uczyć się nazw, wymyślać przepisy. Wszystko można!

AKCESORIA DLA MAŁYCH KUCHARZY ZNAJDZIECIE TU:  https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/odgrywanie-rol/kuchnia-i-dom,2,67

Czy jakieś dziecko nie lubi klocków Lego? Duplo, Friends, Ninjago? Chyba nie ma takich 🙂 Można kolekcjonować, łączyć, budować wszystko! A kolejny zestaw Lego zawsze cieszy.

MNÓSTWO KLOCKÓW ZNAJDZIECIE TU:  https://bawidlo.pl/produkty/strefa-klockow-lego,2,3247

A czy są tu fani motoryzacji? Samochodziki, garaże, tory to zabawka dla chłopców i dziewczynek. Dla dużych również! 🙂 Wyścigi, wywrotki, naprawy – tyle emocji! Można się uczyć znaków, parkowania, kolorów.

GARAŻE I SAMOCHODZIKI DO KUPIENIA TU: https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/pojazdy/garaze,2,82

A TORY SAMOCHODOWE TU: https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/pojazdy/tory-samochodowe,2,81

Znacie kulodromy? Akcja-reakcja i mega radość! Jedne ruch i zmienia się wszystko – zabaw uczy konsekwencji i pokazuje co się dzieje, gdy wykonamy jakąś czynność. Fajne dla małych i dużych. uczy precyzji i odpowiedzialności.

KULODROMY ZNAJDZIECIE TU: https://bawidlo.pl/produkty,2?search=zig

A teraz hit! Pamiętacie walkie talkie z naszego dzieciństwa? Rozmowy z drugiego końca domu, zabawa w poszukiwania i kryjówki. Przez walkie talkie można też zamówić obiad u mamy 😉 To super zabawka dla dwójki i na pewni wyląduje w naszym tegorocznym koszyku!

WALKIE TALKIE DO KUPIENIA TU: https://bawidlo.pl/buki-walkie-talkie-junior-zasieg-2-km,3,46,2740

Majsterkowicze są? No to naprawmy coś razem 🙂 Zepsuty samochodzik nie będzie już problemem. Zabawki są drewniane i bezpieczne, a wspólne majsterkowanie z tatą ucieszy każdego malucha.

WARSZTAT I NARZĘDZIA ZNAJDZIECIE TU:  https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/odgrywanie-rol/warsztat-i-narzedzia,2,71

A znacie zabawki w walizkach kultowej belgijskiej marki Egmont Toys? To świetna alternatywa na wyjazdy – zabawki pakujemy w walizeczkę i możemy zabrać tylko tyle ile się zmieści 🙂

WALIZECZKI Z ZAWARTOŚCIĄ ZNAJDZIECIE TU:  https://bawidlo.pl/produkty,2?search=egmont

A jeżeli macie ochotę na drobny upominek, to przypominam listę prezentów do 30 zł – tu także znajdziecie ciekawe propozycje.

A NA KONIEC KOD RABATOWY!

7% na wszystko ze sklepu Bawidło – stacjonarnie i online. Wystarczy, że podasz/ wpiszesz kod Gwiazdkazmumslife

Kod jest ważny do 24 grudnia.

Udanych zakupów i zapraszam Cię na mojego Instagrama i Facebook’a – poznajmy się tam lepiej 🙂

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz


81 + = 88