Ranking najbardziej wpływowych blogerów 2020

Ranking najbardziej wpływowych blogerów 2020! A kto w nim?

Cały rok na to czekam! Serio Ranking najbardziej wpływowych blogerów by Jason Hunt, to uhonorowanie pracy twórcy za ostatnich 12 miesięcy – jeżeli twórca się w nim znajdzie, to cieszy się i czeka przez kolejny rok.

… i ja właśnie tak czekałam!

Ale wreszcie jest!

Ranking najbardziej wpływowych blogerów 2020

ZOBACZ TU: https://pl.jasonhunt.media/ranking-najbardziej-wplywowych-blogerow-2020-roku/

A w nim ja – Magda z Mum’s Life. Ogromnie Wam za to dziękuję, bo Wasze zaangażowanie i aktywność napędza moją działalność w sieci. Często wspominam Wam o tym, że aktywność dla twórcy jest bardzo ważna – że my chcemy wiedzieć, co Wy myślicie. Jeżeli wiemy, że ktoś czyta, to chcemy pisać więcej i lepiej.

Dziękuję!

O czym mówi ranking?

To nie jest lista najlepszych twórców ever w kraju. To wyróżnienie za miniony rok – wyróżnienie dla osób, które w ostatnim roku wyskoczyły ponad swój wcześniejszy poziom. Wyróżnienie dla osób, które pracowały bardziej niż rok temu.

Ogromnie się cieszę, że ktoś zauważył jak ten rok był dla mnie pracowity – bo był i nauczmy się wreszcie chwalić tym, co zrobiliśmy. Był inny i musieliśmy pracować inaczej. Ale chyba się udało.

Był też pracowity dla moich koleżanek i kolegów z branży – tym z podium gratuluję szczególnie mocno. Dobra robota!Tym z kategorii wschodzących gwiazd – szczególnie z lat 2017, 2018 gratuluję może nawet mocniej i życzę cierpliwości. Wiem, też chciałabym wreszcie wejść, zamiast wschodzić no ale… obyśmy nie spadli Powodzenia w 2021!